Τρίτη, 3 Αυγούστου 2021

Το πρόγραμμα και τα ρόστερ του τουρνουά Foot Tennis


Από τις 4 έως τις 6 Αυγούστου και ώρες 6-11  θα διεξάγεται στο Πάρκο Αποδήμων Ευρυτάνων το 1ο τουρνουά ποδοτέννις-Foot Tennis «Μάρκος Μπότσαρης» υπό τη διοργάνωση της ΑΕΚ Αγίων Ευρυτάνων, με συνδιοργάνωση της Π.Ε. Ευρυτανίας, του Δήμου Καρπενησίου και υπό την αιγίδα της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Το τουρνουά διεξάγεται για 1η φορά στην πόλη του Καρπενησίου και συμμετέχουν 15 ομάδες, χωρισμένες σε τέσσερις ομίλους. Θα προκριθούν οι δυο πρώτοι του κάθε ομίλου.

Το βράδυ της Τρίτης (3/8) διεξήχθη η κλήρωση της διοργάνωσης από τους: Αργύρη Τσιγγενόπουλο και Δημήτρη Κολλημένο, ενώ τα ματς θα σφυρίξουν οι: Βασιλική Οικονόμου, Φρειδερίκη Μούτσελου, Δήμητρα Τσούμα και Ειρήνη Κατή.

 

Οι όμιλοι έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Only Good Vibes: Ζευγουλάς Σπύρος, Μοτσιόλας Γιάννης

Οι Ντάμπι: Οικονόμου Πάνος, Τσάκνης Μάκης

Aston Titlon: Τσιουγκρής Χάρης, Ευθυμίου Κώστας, Πεταρούδης Ανδρέας

Losers: Τσάκνης Γιάννης, Ζανιάς Βαγγέλης, Κατσαρός Λάμπρος

 

2ος Όμιλος

Real Madrid: Καρφής Θανάσης, Ρεσίτης Άγγελος

Το Κάλλιον: Χάσκος Γιάννης, Γουλέτας Κώστας, Παχής Άγγελος

Πάνθηρες: Κατής Χρήστος, Μεριγκούνης Στέλιος, Τσιγαρίδας Δημήτρης

Girls Vibes: Οικονόμου Βασιλική, Τσούμα Δήμητρα

 

3ος Όμιλος

Χαβαλένθια: Τσούκας Γιάννης, Ρέπας Άρης, Μπουμπουρής Στάθης

Οι Ασχέτικο: Υφαντής Γιάννης, Νικοπολίδης Κώστας, Γκορόγιας Γιώργος

Χαρταετοί F.C.: Γυφτομήτρος Κώστας, Πιστιόλης Γιάννης, Γραβιάς Γιώργος

Ο Βόας και Τα Κονακάκια: Ζαλοκώστας Γιάννης, Ηλιάδης Γιάννης, Νούλας Μιχάλης

 

4ος Όμιλος

Τα Αλάνια: Τριανταφυλλόπουλος Νάσος, Καμαρέτσος Γιάννης

Buy it4 You: Γιαννίτσαρης Χρήστος, Ανδρούτσος Κώστας, Καρδαμπίκης Νεκτάριος, Σερπάνος Κώστας

Abalencia: Λέρης Χρήστος, Φούκας Αποστόλης, Αθανασόπουλος Βαγγέλης

 

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Τετάρτη 4 Αυγούστου

18:20: Only Good Vibes-Οι Ντάμπι

18:45: Losers-Only Good Vibes

19:10: Aston Titlon-Losers

19:35: Real Madrid-Το Κάλλιον

20:00: Girls Vibes-Real Madrid

20:25: Πάνθηρες-Girls Vibes

20:50: Χαβαλένθια-Οι Ασχέτικο

21:15: Ο Βόας και Τα Κονακάκια-Χαβαλένθια

21:40: Χαρταετοί F.C.-Ο Βόας και Τα Κονακάκια

22:05: Τα Αλάνια-Buy it4 you

22:30: But it4you-Abalencia

 

Πέμπτη 5 Αυγούστου

18:45: Only Good Vibes-Aston Titlon

19:10: Real Madrid-Πάνθηρες

19:35: Το Κάλλιον-Πάνθηρες

20:00: Girls Vibes-Το Κάλλιον

20:25: Οι Ασχέτικο-Χαρταετοί F.C.

20:50: Ο Βόας και Τα Κονακάκια-Οι Ασχέτικο

21:15: Abalencia-Τα Αλάνια

21:40: Losers-Οι Ντάμπι

22:05: ΟΙ Ντάμπι-Aston Titlon

22:30: Χαβαλένθια-Χαρταετοί F.C.

 

Παρασκευή 6 Αυγούστου

Προημιτελικά

18:00: A1-Δ2 (1)

18:25: Δ1-Β2 (2)

18:50: Γ2-Β1 (3)

19:15: Γ1-Α2 (4)

 

Ημιτελικά

19:35: Νικητής 1-Νικητής 2

20:20: Νικητής 4-Νικητής 3

 

Τελικοί

21:15: Μικρός Τελικός

21:45: Μεγάλος Τελικός