Για το διήμερο 11 και 12 Σεπτεμβρίου έχει προγραμματιστεί το πρώτο τζάμπολ στα πρωταθλήματα υποδομών (εφήβων, παίδων, κορασίδων, νεανίδων) της ΕΣΚΑΣΕ, περιόδου 2021-2022. Οι δηλώσεις συμμετοχής ολοκληρώθηκαν στις 12 Αυγούστου. Ο Άτλας συμμετέχει στην κατηγορία των εφήβων και η Π.Α.Κ. με το τμήμα παίδων.
Πέρυσι οι δυο ομάδες μας είχαν δηλώσει συμμετοχή και στις δυο κατηγορίες.
Επιπρόσθετα στις 9 Οκτωβρίου θα αρχίσει η Β΄ ΕΣΚΑΣΕ με συμμετοχή του Άτλαντα. Για την έναρξη του πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών που θα λάβει μέρος η Π.Α.Κ., η ΕΣΚΑΣΕ θα εκτιμήσει την κατάσταση σχετικά με το πλήθος συμμετοχής των ενδιαφερομένων σωματείων, των διαθεσίμων διαιτητών προκειμένου να αποφασίσει για τον χρόνο έναρξης.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)