Πέμπτη, 19 Αυγούστου 2021

Τα ρόστερ του τουρνουά 3on3 Basketball is Life


Tο 2ο τουρνουά 3on3 "Basketball is life" θα διεξαχθεί το τριήμερο 20 και 22 Αυγούστου από την Π.Α.Κ. στο γήπεδο του Γυμνασίου, σε συνδιοργάνωση με τον Δήμο Καρπενησίου, την Π.Ε. Ευρυτανίας και τον ΟΠΑΣΤΕ Π.Ε. Ευρυτανίας. Οι δηλώσεις συμμετοχής ολοκληρώθηκαν. Θα λάβουν μέρος 7 ομάδες στην κατηγορία των ανδρών, 6 στην κατηγορία των εφήβων,  3 στην κατηγορία του Γυμνασίου και 2 στην κατηγορία των νεανίδων, σύνολο 67 αθλητές-τριες σε τέσσερις διαφορετικές κατηγορίες .

 Τα ρόστερ των ομάδων έχουν ως εξής: 

 

Κατηγορία Γυμνασίου

 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : IDK
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
2ΤΣΑΝΕ ΓΙΑΝΝΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
3ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
4ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : TRALA-LAKERS
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΩΤΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
2ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
3ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
4ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΜΑΝΑΒΗΔΕΣ BC
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
2ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
3ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ
4ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ

Κατηγορία Νεανίδων

 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ALLEY OOPS
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΛΥΚΕΙΟ
2ΚΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗΛΥΚΕΙΟ
3ΓΙΟΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΛΥΚΕΙΟ
4ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗΛΥΚΕΙΟ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : WHITE STORMS
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΛΥΚΕΙΟ
2ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ
3ΣΕΡΙΑΝΑΪ ΜΑΡΙΑΛΥΚΕΙΟ
4ΜΑΝΑΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗΛΥΚΕΙΟ

Κατηγορία Εφήβων

 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : HORSES
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ
2ΚΟΚΟΤΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΛΥΚΕΙΟ
3ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣΛΥΚΕΙΟ
4  
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΚΑΣΛΥΚΕΙΟ
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣΛΥΚΕΙΟ
3ΧΑΡΗΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣΛΥΚΕΙΟ
4  
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΗΤΤΑ JAZZ
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΥΚΕΙΟ
2ΣΕΡΙΑΝΑΪ ΚΩΣΤΑΣΛΥΚΕΙΟ
3ΑΟΥΡΕΛ ΕΛΕΖΑΪΛΥΚΕΙΟ
4ΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣΛΥΚΕΙΟ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : BUZZER -EATERS
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ
2ΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΧΑΡΗΣΛΥΚΕΙΟ
3ΓΡΑΒΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ
4ΠΙΣΤΙΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΛΥΚΕΙΟ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΥΚΕΙΟ
2ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΛΥΚΕΙΟ
3ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ
4  
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : TOPDOGS
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΥΚΕΙΟ
2ΜΠΟΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΛΥΚΕΙΟ
3ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ
4ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΥΚΕΙΟ

Κατηγορία Over 19 (Ανδρικό)

 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : LOSER
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΑΝΔΡΩΝ
2ΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
3ΖΑΝΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΑΝΔΡΩΝ
4  
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΝΤΑΜΠΟΙ BC
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜΑΝΔΡΩΝ
2ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΔΡΩΝ
3ΤΣΑΚΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜΑΝΔΡΩΝ
4  
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΑΝΔΡΩΝ
2ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
3ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΔΡΩΝ
4ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣΑΝΔΡΩΝ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΠΑΡΕΑ BC
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
2ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣΑΝΔΡΩΝ
3ΠΙΠΕΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΑΝΔΡΩΝ
4ΧΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΔΡΩΝ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΑΝΔΡΩΝ
2ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΔΡΩΝ
3ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣΑΝΔΡΩΝ
4ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : ΚΑΔΡΟΝΙΑ BC
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
2ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΝΔΡΩΝ
3ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣΑΝΔΡΩΝ
4ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΑΝΔΡΩΝ
 ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ : DRINK TEAM
α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1ΝΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΝΔΡΩΝ
2ΤΣΑΚΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣΑΝΔΡΩΝ
3ΛΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣΑΝΔΡΩΝ
4ΦΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΝΔΡΩΝ

*Σύμφωνα με το υγειονομικό πρωτόκολλο διεξαγωγής αγώνων οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν υποβληθεί σε rapid test 48 ώρες πριν ή να είναι πλήρως εμβολιασμένοι.

**Το πρόγραμμα θα κοινοποιηθεί σήμερα και οι αγώνες του τριημέρου θα γίνονται από τις 5 έως τις 10.

 Πηγή: panevrytaniki.wordpress.com