Την Τρίτη 3 Αυγούστου και ώρα 20:00 θα ολοκληρωθούν οι δηλώσεις συμμετοχής για το 1ου τουρνουά ποδοτέννις «Μάρκος Μπότσαρης», που θα γίνει στο Καρπενήσι το τριήμερο 4-6 Αυγούστου (Πάρκο Αποδήμων Ευρυτάνων). Την ίδια ώρα θα γίνει και η κλήρωση. Οι ενδιαφερόμενοι για συμμετοχή (Η κάθε ομάδα θα αποτελείται από 2-4 άτομα) καλούνται να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο διοργάνωσης Δημήτρη Κολλημένο, καθώς και όσες επιχειρήσεις επιθυμούν να το τοποθετήσουν διαφημιστικό πανό στο τηλ. 6981759544.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)