Παρασκευή, 30 Ιουλίου 2021

277 αξιωματούχοι (διαιτητές-βοηθοί-παρατηρητές) θα έρθουν στο Καρπενήσι


Aπό τις 2 έως τις 5 Αυγούστου θα διεξαχθούν στο Καρπενήσι τα αγωνιστικά τεστ και σεμινάρια για τους διαιτητές και τους βοηθούς διαιτητές της Super League 1 αγωνιστικής περιόδου 2021-2022, ενώ από τις 9 έως τις 12 Αυγούστου για τους αντίστοιχους της Super League 2. Όσον αφορά τους παρατηρητές διαιτησίας για της 1ης κατηγορίας τα σεμινάρια θα γίνουν το διάστημα 4-5 Αυγούστου και της 2ης κατηγορίας 11-12 Αυγούστου. Συνολικά στο ξενοδοχείο Montana για 10 ημέρες θα διαμείνουν 277 άτομα.

 

Οι διαιτητές

1η κατηγορία

1 ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

7 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ

 8 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

11 ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ

12 ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

13 ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

14 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

15 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18 ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

19 ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

21 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

2η κατηγορία

1 ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 4 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

 7 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 11 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

12 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

13 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

14 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

15 ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

16 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 17 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 18 ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 19 ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

20 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

22 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

23 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 24 ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

25 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

26 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 27 ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 28ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29 ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 30 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 31 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

32 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

33 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 34 ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

 35 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

36 ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

37 ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

38 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

40 ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

41 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

42 ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

 43 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

44 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 45 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

46 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

47 ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

48 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

49 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

50 ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

51 ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 52 ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

53 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 54 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

55 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

56 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

57 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ

 

Οι βοηθοί διαιτητές

1η κατηγορία

1 ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

 2 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 3 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

 4 ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

 6 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

7 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

8 ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΙΝΧΑΡΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

10 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

11 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 13 ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

14 ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

 15 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16 ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΒΡΟΥ

 18 ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

19 ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

20 MΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 21 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 22 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 23 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 24 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 25 ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 26 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 27 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 28 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 29 ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 30 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 31 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 32 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

34 ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

35 ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

36 ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ

 37 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

 38 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 40 ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

41 ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

 

2η κατηγορία

1 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

3 ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 4 ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

6 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 8 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

9 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

10 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11 ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 12 ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

13 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

14 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

15 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ

16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

17 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

18 ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 19 ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

20 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

 21 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

22 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 23 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

25 ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 26 ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

28 ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ

 29 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

 30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

31 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

32 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 33 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 34 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 35 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 37 ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 38 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 39 ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

40 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 41 ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 42 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

44 ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

45 ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

46 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

49 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 50 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 51 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 52 ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 53 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

54 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

55 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 56 ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

57 ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

58 ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 59 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 60 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 61 ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 62 ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 63 ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

64 ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

66 ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 67 ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

68 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 69 ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

70 ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 71 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 72 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

73 ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

74 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

75 ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

 76 ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

77 ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

78 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

79 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 80 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

Οι παρατηρητές διαιτησίας

1η κατηγορία

1 CLATTENBURG MARK KΕΔ/ΕΠΟ

2 ΒΑΣΣΑΡΑΣ ΚΥΡΟΣ UEFA

3 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

6 ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

7 ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

8 ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

10 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

13 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

14 ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

15 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16 ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

17 ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΡΑΚΗΣ

18 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

19 ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20 ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

21 ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

22 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

23 ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

 

2η κατηγορία

1 ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

2 ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

4 ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

5 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

6 ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

7 ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

8 ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

9 ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

10 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11 ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

12 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

13 ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

14 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

15 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

16 ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

18 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

19 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

20 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21 ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

22 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

23 ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

25 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

26 ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

27 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

28 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

29 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

30 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

31 ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

32 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

33 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

34 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

35 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

36 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

37 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

38 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

39 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

40 ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

41 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

42 ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

43 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

44 ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

45 ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

46 ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

47 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

48 ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

49 ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

50 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

51 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

52 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

53 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

54 ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

55 ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Πηγή: diaititis.gr