Από τις 15 έως τις 18 Ιουλίου θα διεξαχθεί το 2ο kick boxing summer camp, διοργάνωση του Α.Σ. Τ.Κ.Ν. Ευρυτανίας. Οι δηλώσεις συμμετοχής ολοκληρώθηκαν και ο σύλλογος ανακοίνωσε αυτούς που θα λάβουν μέρος σε αυτό (Μπορείτε να τους δείτε στην παραπάνω αφίσα).
Ο σύλλογος δια μέσω του δασκάλου Νίκου Ζαρμακουπη αναφέρει:
"Ευχαριστούμε τους συλλόγους που για μια ακόμη χρονιά είναι πιστοί στο ραντεβού τους μοιράζοντας ιδέες και γνώση για το άθλημα που αγαπάμε!!Σας περιμένουμε όλους!!"
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)