Η επιστροφή σε αγωνιστικούς ρυθμούς συνδυάστηκε ιδανικά για τον Δημήτρη Ελευθερίου. Ο Μεγαλοχωριτης δρομέας της Dynafit την Τετάρτη 21 Απριλίου τερμάτισε 1ος με χρόνο 39.20 μεταξύ 11 δρομέων στον πρώτο αγώνα Trail Time Trial που έγινε στον Υμηττό. Διαβάστε εδώ αναλυτικό ρεπορτάζ: https://irunmag.gr/2021/04/21/kali-arxi-me-11-dromeis-o-prokrimatikos-agonas-trail-time-trial-eleftheriou-dialektos-alosan-ta-monopatia/
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)