Το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής ξεκινά ξανά την Κυριακή 11 Απριλίου. Δεν θα υπάρξει εκπροσώπηση αυτήν την εβδομάδα από διαιτητές της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Η τριάδα των: Δημήτρη Κουρλού-Σπύρου Μπύρου-Θοδωρή Κατσαρού επρόκειτο να σφυρίξει το ματς Σέλλανα-Φήκη για τον 3ο Όμιλο (5η αγωνιστική), ωστόσο οι γηπεδούχοι αποσύρθηκαν από το πρωτάθλημα και το ματς ματαιώθηκε, καταλήγοντας στα χαρτιά υπέρ των Τρικαλινών.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)