Σε απόσταση τριών βαθμών από τον πρώτο Ιωνικό βρίσκεται πλέον ο Λεβαδειακος. Με τον Πάνο Λιάγκα να συμμετέχει ξανά σε όλο το 90λεπτο οι Βοιωτοί επιβλήθηκαν με 2-3 στις καθυστερήσεις των Νικαιωτων για την πρεμιέρα των Play Off της Super League 2 και..καλοβλεπουν την απευθείας άνοδο. Διαβάστε περισσότερα εδώ: https://www.gazzetta.gr/football/superleague2/article/1588040/ionikos-levadeiakos-2-3-o-levadeiakos-pire-ntermpi-kai-koitazei-mehri-kai-tin-apeytheias-anodo
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)