Η προσπάθεια της ομάδας να αναδειχθεί στο ποδόσφαιρο σάλας. Οι επιπτώσεις της πανδημίας και οι σκέψεις για την επόμενη μέρα. Το πρώτο διοικητικό συμβούλιο, οι μεταγραφές που έγιναν, η στήριξη της τοπικής κοινωνίας, οι διαφορές με το κλασικό ποδόσφαιρο και το επίπεδο του Futsal στην Ελλάδα.
Για όλα τα παραπάνω μίλησε στο δελτίο ειδήσεων του STAR Κεντρικής Ελλάδας ο πρόεδρος του Καρπενήσι Futsal, Νίκος Κωστής.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)