Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Καρπενησίου στη Futsal League

Ανακοινώθηκε από την ΠΕΠΣΣ το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Futsal League (Β΄ Εθνική σάλας), η οποία ξεκινά στις 18 Οκτωβρίου. Στο πρωτάθλημα λαμβάνει μέρος και το Καρπενήσι Futsal, που θα δώσει το πρώτο του ματς στη φετινή κατηγορία απέναντι στον Διογένη Ολυμπιακού Χωριού εντός έδρας.

Οι 11 ομάδες του πρωταθλήματος είναι οι ακόλουθες:  Αδέσποτος Αθηνών, Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου, Αναγέννηση Θρακομακεδόνων, Διογένης Ολυμπιακού Χωριού, Εθνικός Παλλήνης, Καρπενήσι Futsal, Λάρισα Futsal, Πήγασος Αγίας Παρασκευής, Σάμος Futsal, Τράχωνες Αλίμου και Α.Ε. Ψυχικού.

 

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική

Καρπενήσι Futsal-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Αδέσποτος Αθηνών-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Εθνικός Παλλήνης-Λάρισα Futsal

Τράχωνες Αλίμου-Α.Ε. Ψυχικού

Σάμος Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Ρεπό: Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

 

2η αγωνιστική

Α.Ε. Ψυχικού-Σάμος Futsal

Λάρισα Futsal-Τράχωνες Αλίμου

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Εθνικός Παλλήνης

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Αδέσποτος Αθηνών

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Καρπενήσι Futsal

Ρεπό: Πήγασος Αγίας Παρασκευής

 

3η αγωνιστική

Αδέσποτος Αθηνών-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Εθνικός Παλλήνης-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Τράχωνες Αλίμου-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Σάμος Futsal-Λάρισα Futsal

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Α.Ε. Ψυχικού

Ρεπό: Καρπενήσι Futsal

 

4η αγωνιστική

Λάρισα Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Σάμος Futsal

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Τράχωνες Αλίμου

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Εθνικός Παλλήνης

Καρπενήσι Futsal-Αδέσποτος Αθηνών

Ρεπό: Α.Ε. Ψυχικού

 

5η αγωνιστική

Εθνικός Παλλήνης-Καρπενήσι Futsal

Τράχωνες Αλίμου-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Σάμος Futsal-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Α.Ε. Ψυχικού-Λάρισα Futsal

Ρεπό: Αδέσποτος Αθηνών

 

6η αγωνιστική

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Α.Ε. Ψυχικού

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Σάμος Futsal

Καρπενήσι Futsal-Τράχωνες Αλίμου

Αδέσποτος Αθηνών-Εθνικός Παλλήνης

Ρεπό: Λάρισα Futsal

 

7η αγωνιστική

Τράχωνες Αλίμου-Αδέσποτος Αθηνών

Σάμος Futsal-Καρπενήσι Futsal

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Α.Ε. Ψυχικού-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Λάρισα Futsal-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Ρεπό: Εθνικός Παλλήνης

 

8η αγωνιστική

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Λάρισα Futsal

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Α.Ε. Ψυχικού

Καρπενήσι Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Αδέσποτος Αθηνών-Σάμος Futsal

Εθνικός Παλλήνης-Τράχωνες Αλίμου

Ρεπό: Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

 

9η αγωνιστική

Σάμος Futsal-Εθνικός Παλλήνης

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Αδέσποτος Αθηνών

Α.Ε. Ψυχικού-Καρπενήσι Futsal

Λάρισα Futsal-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Ρεπό: Τράχωνες Αλίμου

 

10η αγωνιστική

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Καρπενήσι Futsal-Λάρισα Futsal

Αδέσποτος Αθηνών-Α.Ε. Ψυχικού

Εθνικός Παλλήνης-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Τράχωνες Αλίμου-Σάμος Futsal

Ρεπό: Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

 

11η αγωνιστική

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Τράχωνες Αλίμου

Α.Ε. Ψυχικού-Εθνικός Παλλήνης

Λάρισα Futsal-Αδέσποτος Αθηνών

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Καρπενήσι Futsal

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Ρεπό: Σάμος Futsal