Τετάρτη, 11 Μαρτίου 2020

Η πρωταθλήτρια στίβου Βέργου στο τελευταίο εκτός της Ποταμίας


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των παιχνιδιών της 24ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Στο τελευταίο της εκτός έδρας ματς την Κυριακή 15 Μαρτίου η Ποταμιά αντιμετωπίζει στην Κατερίνη τον πρωταθλητή Πιερικό και διαιτητής ορίστηκε η Κατερίνα Βέργου από τη Θεσσαλία, που είναι πρωταθλήτρια στίβου στο άλμα εις μήκος και άλμα εις τριπλούν.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες
24η αγωνιστική(15-3-2020, 15:00)
Σέλλανα-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Πανυτσίδης(Κοζάνης)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας(Κοζάνης)
2ος Βοηθός: Θεόδωρος Παπαδόπουλος(Κοζάνης)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κουζάκης(Θεσσαλίας)

Αλμυρός-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Σωτήριος Πέτσας(Τρικάλων)
1ος Βοηθός: Χρήστος Μπάλας(Τρικάλων)
2ος Βοηθός: Παναγιώτης Παπαγεωργόπουλος(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Τζιόλας(Λάρισας)

Πιερικός-Ποταμιά Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Αικατερίνη Βέργου(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Σακκάς(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Σταμάτιος Σφυρής(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Απόστολος Προδαφίκας(Μακεδονίας)

Ηρακλής Λάρισας-Διαγόρας Στεφανοβικείου Α΄ ΔΑΚ Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Μιχαήλ Μιχούλιας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Ευστάθιος Τσεχελίδης(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Τριαντάφυλλος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Στάθης(Καρδίτσας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Μελέτιος Γιουματζίδης(Πέλλας)
1ος Βοηθός: Νικόλαος Δεμερτζής(Πέλλας)
2ος Βοηθός: Νικόλαος Αρέστης(Πέλλας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κρίκης(Τρικάλων)

Θησέας Αγριάς-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Στέργιος Γκουντέλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Μπλούνας(Φθιώτιδας)

Διγενής Νεοχωρίου-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Αδάμος Κουκούλης(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Μιλτιάδης Μπουρονίκος(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Δημήτριος Μίχος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Παγωνόπουλος(Θεσσαλίας)