Σε ενα από τα μεγαλύτερα διεθνή βαθμολογουμενα πρωταθλήματα Kick Boxing στην Ευρώπη, το Athens Challenge 2020 ο Α.Σ. Ευρυτανίας(Zarmakoupis Team) συμμετείχε με 20 αθλητές και αναδείχτηκε 7ος στην γενική κατάταξη με συμμετοχή 96 συλλόγων από 23 χώρες και 2204 αθλητές, εκ των οποίων πολλοί ήταν από Εθνικές Ομάδες. Ο σύλλογος υπό την καθοδήγηση του Σταύρου Ζαρμακούπη έφτασε σε μεγάλες επιτυχίες και συγκεκριμένα το χρυσό κατέκτησαν οι: Ανδρονίκη Μπαρμπούτη(Και στις δυο κατηγορίες), Ηλίας Τρίκκας, Χαράλαμπος Ζαχαράκης, Ειρήνη Σταικούρα και Χαράλαμπος Δάνας. Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησαν οι: Σεμέλη Ζαρμακούπη, Βασιλεία Ασπροποταμίτη, Κωνσταντίνα Αρωνιάδα, Χαράλαμπος Μπαρμπούτης και Διονύσης Μαρκέτος, ενώ χάλκινο κέρδισε η Αλεξάνδρα Σδούγα. Τέλος ο μικρός Αλέξανδρος Τρίκκας στην κατηγορία 8-10 κατέκτησε ένα χρυσό και ένα χάλκινο μετάλλιο. Ο σύλλογος συγχαίρει τους αθλητές και τον προπονητή Σταύρο Ζαρμακούπη.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)