Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Σε 3ο ματς της Ποταμιάς ο διαιτητής Νίτσας από τη Λάρισα


Η 22η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής(3ος Όμιλος) θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου και η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των παιχνιδιών. Τη συνάντηση Ατρόμητος Παλαμά-Ποταμιά θα διευθύνει o Χρήστος Νίτσας από τη Λάρισα. O εν λόγω ρέφερι είχε σφυρίξει τα ματς Θησέας Αγριάς-Ποταμιά(5-0) και Διγενής Νεοχωρίου-Ποταμιά(4-1).


Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
22η αγωνιστική(29-2-2020, 15:00)
Πιερικός-Μετέωρα Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Αθανάσιος Μπούτσικος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Βασίλειος Χατζηβασιλείου(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Αντώνιος Τραούδας(Χίου)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Απόστολος Σημαιάκης(Χαλκιδικής)

Ηρακλής Λάρισας-Αλμυρός Α΄ ΔΑΚ Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Βασίλειος Τσιγαρίδας(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Σπυρίδων Μπύρος(Ευρυτανίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Μιλτιάδης Βλάχος(Μακεδονίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Σέλλανα Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Ματθαίος Βουρνέλης(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Κουφός(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Αναστάσιος Φράγιος(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμιανός Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Θησέας Αγριάς-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Πανυτσίδης(Κοζάνης)
1ος Βοηθός: Βασίλειος Μωυσιάδης(Γρεβενών)
2ος Βοηθός: Αθανάσιος Στεφούλης(Γρεβενών)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Μπλούνας(Φθιώτιδας)

Ατρόμητος Παλαμά-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Παλαμά
Διαιτητής: Χρήστος Νίτσας(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Πατέτσος(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Θωμάς Ντελέζος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Κρητικός(Θεσσαλίας)

Διγενής Νεοχωρίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Δημήτριος Μαργιόλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωνσταντίνος Κουρδής(Λάρισας)

Αταλάντη-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Αταλάντης
Διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης(Αθηνών)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Οικονόμου(Δυτικής Αττικής)
2ος Βοηθός: Δημήτριος-Αλέξανδρος Σταύρογλου(Αθηνών)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Λιανός(Βοιωτίας)