Τετάρτη, 5 Φεβρουαρίου 2020

Ο 20χρονος πρωταθλητής ζίου ζίτσου Ρηγόπουλος σφυρίζει την Ποταμιά


Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των παιχνιδιών της 19ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Η Ποταμιά αντιμετωπίζει την Κυριακή 9 Φεβρουαρίου στην Πιερία τον Δία Δίου και διαιτητής θα είναι ο 20χρονος Λουκάς Ρηγόπουλος από την Ημαθία, ο οποίος μάλιστα είναι πρωταθλητής στο άθλημα του ζίου ζίτσου.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
19η αγωνιστική(9-2-2020, 15:00)
Μετέωρα-Θησέας Αγριάς Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Τσέτσιλας(Γρεβενών)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Δρουδάκης(Γρεβενών)
2ος Βοηθός: Στέφανος-Μιχαήλ Τέγος(Γρεβενών)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνιος Βαλιώτης(Λάρισας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Πανυτσίδης(Γρεβενών)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας(Κοζάνης)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Πραχάλης(Κοζάνης)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικόλαος Τεβεκέλης(Μακεδονίας)

Ηρακλής Λάρισας-Διγενής Νεοχωρίου Α ΄ ΔΑΚ Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Ευστράτιος Σουλίδης(Κοζάνης)
1ος Βοηθός: Θωμάς Βογδόπουλος(Κοζάνης)
2ος Βοηθός: Μιχαήλ Σάκκος(Κοζάνης)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Αγγελακόπουλος(Καρδίτσας)

Πιερικός-Καρίτσα Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Δημήτριος Κεφαλάς(Σερρών)
1ος Βοηθός: Θεόδωρος Χαραλαμπόπουλος(Κιλκίς)
2ος Βοηθός: Λάζαρος Μαυρίδης(Κιλκίς)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ευστάθιος Φυρινίδης(Πιερίας)

Αλμυρός-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Χρήστος Αγγελούλης(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Στάικος(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Δημήτριος Παραφέστας(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αλέξανδρος Κόκκαλης(Τρικάλων)

Σέλλανα-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Βασίλειος Τσιγαρίδας(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνιος Ζήλος(Λάρισας)

Δίας Δίου-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Δίου
Διαιτητής: Λουκάς Ρηγόπουλος(Ημαθίας)
1ος Βοηθός: Αθανάσιος Νησελίτης(Ημαθίας)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Μπέκας(Ημαθίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Μπάρας(Μακεδονίας)