Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020

Όλες οι ημερομηνίες-ώρες των παιχνιδιών της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ


Ανακοινώθηκε από την ΕΣΚΑΣΕ το πλήρες πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ΄κατηγορίας, στον οποίο λαμβάνουν μέρος ο Άτλας και η Π.Α.Κ. Η πρώτη φάση θα ολοκληρωθεί στις 2/5.

Το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο(5-14η αγωνιστική):
5η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Καρπενησίου 15-2-2020 14:00
Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 15-2-2020 17:30
Δωρίδα-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Καμπεράκης 15-2-2020 15:00
Ρεπό: Μούτα Δομοκού

6η αγωνιστική
ΑΣΕ Μπούκαλη-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 23-2-2020 16:00
Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας 23-2-2020 14:00
Γ.Σ. Άτλας-Μούτα Δομοκού  Κλειστό Καρπενησίου 23-2-2020 14:00
Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

7η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 29-2-2020 16:00
Δωρίδα-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καμπεράκης 29-2-2020 16:00
Μούτα Δομοκού-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Δομοκού 29-2-2020 17:00
Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας

8η αγωνιστική
Δωρίδα-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καμπεράκης  7-3-2020 15:30
Μούτα Δομοκού-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Δομοκού 7-3-2020 18:00
Γ.Σ. Άτλας-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Καρπενησίου 7-3-2020 15:00
Ρεπό: Π.Α.Κ.

9η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Δωρίδα Κλειστό Καρπενησίου 14-3-2020 14:00
Πρωτέας Λαμίας-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας 14-3-2020 20:00
ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 14-3-2020 13:00
Ρεπό: ΑΠΣ Λαμία

10η αγωνιστική
Μούτα Δομοκού-Π.Α.Κ. Κλειστό Δομοκού 22-3-2020 15:00
Γ.Σ. Άτλας-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 21-3-2020 18:00
ΑΠΣ Λαμία-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 21-3-2020 16:00
Ρεπό: Δωρίδα

11η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Καρπενησίου 4-4-2020 18:00
Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμία ΔΑΚ Λαμίας 4-4-2020 18:00
Δωρίδα-Μούτα Δομοκού Κλειστό Καμπεράκης 4-4-2020 15:00
Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

12η αγωνιστική
ΑΠΣ Λαμία-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 11-4-2020 17:00
ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 11-4-2019 19:00
Γ.Σ. Άτλας-Δωρίδα Κλειστό Καρπενησίου 11-4-2020 15:00
Ρεππό: Μούτα Δομοκού

13η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου 25-4-2020 17:00
Δωρίδα-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Καμπεράκης 25-4-2020 17:00
Μούτα Δομοκού-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Δομοκού 25-4-2020 17:00
Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

14η αγωνιστική
Πρωτέας Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 2-5-2020 17:00
ΑΣΕ Μπούκαλη-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας 2-5-2020 15:00
ΑΠΣ Λαμία-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας 2-5-2020 19:00
Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας