Τετάρτη, 8 Ιανουαρίου 2020

Ποιος ορίστηκε στο παιχνίδι της Ποταμιάς με το Νεοχώρι


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της Γ΄ Εθνικής. Σχετικά με τον 3ο Όμιλο την Κυριακή 12 Ιανουαρίου η Ποταμιά θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Διγενή Νεοχωρίου. Διαιτητής θα είναι ο Χρήστος Νίτσας(Λάρισας). Ο ίδιος ρέφερι είχε σφυρίξει τον αγώνα των πρωταθλητών Ευρυτανίας ενάντια στον Θησέα Αγριάς την 3η αγωνιστική.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
15η αγωνιστική(12-1-2020, 15:00)
Μετέωρα-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας
Διαιτητής: Γεώργιος Τασιόπουλος(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Σακκάς(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Σταύρος Σαμαράς(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωνσταντίνος Κουρδής(Λάρισας)

Καρίτσα-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Βατανιακού
Διαιτητής: Στέφανος Δημητριάδης(Χαλκιδικής)
1ος Βοηθός: Σαραφιανός Τσιρώνας(Χαλκιδικής)
2ος Βοηθός: Ιωάννης Κούρας(Χαλκιδικής)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Διαμάντης(Κοζάνης)

Διγενής Νεοχωρίου-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Χρήστος Νίτσας(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Γρηγόριος Δεδικούσης(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Χρήστος Νάκας(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Καραλιόλιος(Γρεβενών)

Ατρόμητος Παλαμά-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Παλαμά
Διαιτητής: Νικόλαος Παπακωνσταντίνου(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Νικογιάννης Τσιπούρας(Φωκίδας)
2ος Βοηθός: Νικόλαος Πλέσσας(Φωκίδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αλέξανδρος Κόκκαλης(Τρικάλων)

Θησέας Αγριάς-Σέλλανα Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής:  Θωμάς Διακουμάκος(Πιερίας)
1ος Βοηθός: Αθανάσιος Νησελίτης(Ημαθίας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Μπογιατζόγλου(Ημαθίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αθανάσιος Παπακώστας(Φθιώτιδας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αλμυρός Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Στέργιος Γκουντέλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Μπάρας(Μακεδονίας)

Ηρακλής Λάρισας-Πιερικός  Α΄ ΔΑΚ Νεάπολης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φουστάνας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Νικόλαος Κουρμαδιάς(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Τριαντάφυλλος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Περικλής Τουτούκης(Τρικάλων)