Στη συνάντηση της Γ΄ Εθνικής γυναικών(6η αγωνιστική) μεταξύ του Ακράτητου και του Περσέα Σύρου ορίστηκε ως πρώτη βοηθός η Μαρία Χρυσαφοπούλου της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Το ματς θα γίνει την Κυριακή 26 Ιανουαρίου και ώρα 12 στο γήπεδο του Ακράτητου, στα Άνω Λιόσια. Διαιτητής θα είναι ο Παναγιώτης Γουρέλης και δεύτερη βοηθός η Μαρία Γιαννιώτη από την Αθήνα. Να τονιστεί πως προπονητής των γηπεδούχων είναι ο παλαιός παίχτης του Βελουχίου Παναγιώτης Λουμάκης και βασικό στόπερ των φιλοξενούμενων η Εύη Καρέτσου από τον νομό μας.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)