Στην μεταγραφή ενός ακόμη Ευρυτάνα ποδοσφαιριστή προχώρησε η Δόξα Ζηλευτού για το πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣ Φθιώτιδας. Μετά τον Ταξιάρχη Καλύβα, ο οποίος έκανε ντεμπούτο με κερδισμένο πέναλτι και δοκάρι στην ήττα με 3-2 από την Τσούκα στη Μακρακώμη η Δόξα ένταξε τον Παναγιώτη Μαντέκα, που αγωνιζόταν στα Άγραφα και προηγουμένως στο Κεράσοβο. Στο Ζηλευτό μεταγράφηκε ένας ακόμη γνώριμος μας και συγκεκριμένα ο Βαγγέλης Χριστόπουλος με θητεία στο Κεράσοβο και την ΑΕΚ.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)