Στο ντέρμπι Σέλλανα-Ηρακλής Λάρισας ορίστηκε ο Βαγγέλης Λαθύρης της Φθιώτιδας, με τον Ευρυτανικής καταγωγής ρέφερι να έχει ως πρώτο βοηθό τον Χρήστο Δόσκορη τ ου ίδιου συνδέσμου. Δεύτερος βοηθός διαιτητή θα είναι ο Σπύρος Μπύρος της ΕΠΣ Ευρυτανιας. Το ματς θα γίνει την Κυριακή 19 Ιανουαρίου και ώρα 3 στο Προάστιο Καρδίτσας και είναι στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)