Δεν πραγματοποιήθηκε η αναμέτρηση της 9ης αγωνιστικής της Α΄ Ευρυτανίας ανάμεσα σε ΑΠΟΚ και Φραγκίστα. Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος να ξεκινήσει σήμερα στις 11 το πρωί, όμως η ομάδα της Φραγκίστας δεν εμφανίστηκε στο γήπεδο.
Το παιχνίδι κερδίζει στα χαρτιά με 3-0 ο ΑΠΟΚ, ο οποίος μετά από αυτή την νίκη κατακτά το πρωτάθλημα και μαθηματικά.
Το Φύλλο Αγώνος αναφέρει : Η ομάδα της Δυτικής Φραγκίστας Α.Π.Ο. δεν παρουσιάστηκε στο γήπεδο και κατ επέκταση δεν αναγράφηκαν τα δελτία των ποδοσφαιριστών. Η διαιτητική τριάδα παρουσιάστηκε στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους ποδοσφαιριστές της γηπεδούχου ομάδας ΑΠΟΚ Το Βελούχι. Αναμέναμε 15-20 λεπτά και στην συνέχεια κλείσαμε το φύλλο αγώνα. Καμία άλλη παρατήρησ.
Συνθέσεις Ομάδων
ΑΠΟΚ Βελούχι (Δημήτρης Τσιγαρίδας): Φακίτσας, Τσιλιμέκης, Σκοπέτος, Ντούμας Θεοχάρης, Τσιλίκας, Παχής, Κατσαδούρος, Δάβαρης, Μπακαλίδης, Τσούκας
Φραγκίστα():-
Διαιτητής: Λάμπρος Κολοκώτσιος (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
1ος Βοηθός: Γιώργος Δροσίνης (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
2ος Βοηθός: Γιάννης Σέλελης (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
Το Φύλλο Αγώνος αναφέρει : Η ομάδα της Δυτικής Φραγκίστας Α.Π.Ο. δεν παρουσιάστηκε στο γήπεδο και κατ επέκταση δεν αναγράφηκαν τα δελτία των ποδοσφαιριστών. Η διαιτητική τριάδα παρουσιάστηκε στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους ποδοσφαιριστές της γηπεδούχου ομάδας ΑΠΟΚ Το Βελούχι. Αναμέναμε 15-20 λεπτά και στην συνέχεια κλείσαμε το φύλλο αγώνα. Καμία άλλη παρατήρησ.
Συνθέσεις Ομάδων
ΑΠΟΚ Βελούχι (Δημήτρης Τσιγαρίδας): Φακίτσας, Τσιλιμέκης, Σκοπέτος, Ντούμας Θεοχάρης, Τσιλίκας, Παχής, Κατσαδούρος, Δάβαρης, Μπακαλίδης, Τσούκας
Φραγκίστα():-
Διαιτητής: Λάμπρος Κολοκώτσιος (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
1ος Βοηθός: Γιώργος Δροσίνης (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
2ος Βοηθός: Γιάννης Σέλελης (ΕΠΣ Ευρυτανίας)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)