Πέμπτη, 2 Ιανουαρίου 2020

Για 2η φορά στον δρόμο της Ποταμιάς ο Μαργιόλας


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των παιχνιδιών της 14ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής(3ος Όμιλος), η οποία θα γίνει την Κυριακή 5 Ιανουαρίου. Η Ποταμιά υποδέχεται τη γειτονική Αταλάντη και τη συνάντηση θα σφυρίξει ο Καρδιτσιώτης Δημήτρης Μαργιόλας. Ο εν λόγω ρέφερι είχε διευθύνει και το παιχνίδι των Ευρυτάνων στον Αλμυρό για την 5η αγωνιστική, που έληξε με 1-0 υπέρ των γηπεδούχων.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
14η αγωνιστική(5-1-2020, 15:00)
Διαγόρας Στεβανοφικείου-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Στεφανοβικείου
Διαιτητής: Βασίλειος Τσιγαρίδας(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθος: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθος: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμιανός Ευθυμιάδης(Πιερίας)

Ποταμιά-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου
Διαιτητής: Δημήτριο Μαργιόλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθος: Γεώργιος Παπαλίτσας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθος: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Στυλιαράς(Αιτωλοακαρνανίας)

Δίας Δίου-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Δίου
Διαιτητής: Φώτιος Τζίκας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθος: Γεώργιος Μιχτατίδης(Μακεδονίας)
2ος Βοηθος: Ευστάθιος Τσεχελίδης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμιανός Καρακελίδης(Πέλλας)

Σέλλανα-Διγενής Νεοχωρίου Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Αθανάσιος Νικόπουλος(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθος: Αλέξανδρος Αναστασίου(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθος: Μιχαήλ Κυριαζής(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Σπυρίδων Πουγκακιώτης(Φθιώτιδας)

Αλμυρός-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Θωμάς Μπουρουζίκας(Λάρισας)
1ος Βοηθος: Δημήτριος Μίχος(Λάρισας)
2ος Βοηθος: Θωμάς Ντελέζος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικόλαος Τεβεκέλης(Μακεδονίας)

Πιερικός-Θησέας Αγριάς Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Χριστόφορος Μπουρλούτσκι(Πέλλας)
1ος Βοηθος: Γεώργιος Κεσίσογλου(Πέλλας)
2ος Βοηθος: Γεώργιος Σηπάκης(Πέλλας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Πέτρος Τσακνάκης(Λάρισας)

Ηρακλής Λάρισας-Οικονόμος Τσαριτσάνης Α΄ Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Στυλιανός Λεωνίδας(Τρικάλων)
1ος Βοηθος: Κωνσταντίνος Λεωνίδας(Τρικάλων)
2ος Βοηθος: Παναγιώτης Παπαγεωργόπουλος(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Παγωνόπουλος(Θεσσαλίας)