Τετάρτη, 4 Δεκεμβρίου 2019

Ο διαιτητής του αγώνα Σέλλανα-Ποταμιά


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της 12ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Η Ποταμιά αγωνίζεται την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου στο Προάστιο Καρδίτσας με τα Σέλλανα και το ματς θα σφυρίξει ο Ηλίας Πλακιάς(Θεσσαλίας).

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
12η αγωνιστική(8-12-2019, 15:00)
Δίας Δίου-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Δίου
Διαιτητής: Χαρίλαος Παπανώτας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Ευστάθιος Τσεχελίδης(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Αγγελόπουλος(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνης Ζήλος(Λάρισας)

Σέλλανα-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Ηλίας Πλακιάς(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Παναγιώτης Σακκάς(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Τασιόπουλος(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χρήστος Καλιακούδας(Φθιώτιδας)

Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Αθανάσιος Μπούτσικος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Νικόλαος Κουρμαδιάς(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Μαδίτσης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κουζάκης(Θεσσαλίας)

Πιερικός-Αταλάντη Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Θεόφιλος Μιχαηλίδης(Πέλλας)
1ος Βοηθός: Νικόλαος Αρέστης(Πέλλας)
2ος Βοηθός: Γεώργιος Σηπάκης(Πέλλας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Λουκάς Διαμαντόπουλος(Μακεδονίας)

Ηρακλής Λάρισας-Καρίτσα Α΄ Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Σωτήριος Πέτσας(Τρικάλων)
1ος Βοηθός: Χρήστος Μπάλας(Τρικάλων)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Σταφυλάς(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Αγγελακόπουλος(Καρδίτσας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Νικόλαος Κουτρομάνος(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Παπαλίτσας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Γκαραγκάνης(Πιερίας)

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Αδάμος Κουκούλης(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Καραγιάννης(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Γρηγόριος Δεδικούσης(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χαρίλαος Ντζάθας(Φθιώτιδας)