Από την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου έως την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιούνται στα γραφεία του ΕΟΣ Καρπενησίου από τις 7 έως τις 9 οι εγγραφές του συλλόγου. Εν τω μεταξύ ο ΕΟΣ μετά από εκλογές απέκτησε νέο διοικητικό συμβούλιο, το οποίο έχει ως εξής: Παπαχρήστος(Πρόεδρος), Αντωνίου(Αντιπρόεδρος), Καραγκούνης(Ταμίας), Ντρίβας(Γενικός Γραμματέας), Γιαννίτσαρης(Ειδικός Γραμματέας), Σιταράς Τ.(Έφορος χιονοδρομίας), Σιταράς Α.(Έφορος ορειβασίας και αναρρίχησης), Κόγιας(Έφορος καταφυγίου) και Ζιάκας(Έφορος αναβάσεων).
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)