Τετάρτη, 11 Δεκεμβρίου 2019

Το πρόγραμμα των ομάδων της Ευρυτανίας στη Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ


Ο περυσινός πρωταθλητής Άτλας και η Πανευρυτανική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης έμαθαν τους αντιπάλους τους στο πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ, μετά και την κλήρωση που έγινε στη Θήβα την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου. Αντίπαλοι τους είναι οι: Δωρίδα απο τη Φωκιδα, τα Εκπαιδευτήρια Μπούκαλη, ο Πρωτέας Λαμίας, η Μούτα Δομοκού και ο νεοσύστατος ΑΠΣ Λαμία από τη Φθιώτιδα.  Θα δώσουν από 12 αγώνες ο καθένας στην 1η φάση. Το πρώτο τζάμπολ θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 11 και 12 Ιανουαρίου.

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ έχει ως εξής:
1η αγωνιστική
Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας
ΑΣΕ Μπούκαλη-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας
ΑΠΣ Λαμία-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας
Ρεπό: Π.Α.Κ.

2η αγωνιστική
Δωρίδα-Π.Α.Κ. Κλειστό Ιτέας
Μούτα Δομοκού-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Δομοκού
Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου
Ρεπό: ΑΠΣ Λαμία

3η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Μούτα Δομοκού Κλειστό Καρπενησίου
Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας
ΑΣΕ Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμία ΔΑΚ Λαμίας
Ρεπό: Δωρίδα

4η αγωνιστική
Γ.Σ. Άτλας-Π.Α.Κ. Κλειστό Καρπενησίου
ΑΠΣ Λαμία-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας
Μούτα Δομοκού-Δωρίδα Κλειστό Δομοκού
Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

5η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Καρπενησίου
Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας
Δωρίδα-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Ιτέας
Ρεπό: Μούτα Δομοκού

6η αγωνιστική
ΑΣΕ Μπούκαλη-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας
Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας
Γ.Σ. Άτλας-Μούτα Δομοκού  Κλειστό Καρπενησίου
Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

7η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου
Δωρίδα-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Ιτέας
Μούτα Δομοκού-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Δομοκού
Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας

8η αγωνιστική
Δωρίδα-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Ιτέας
Μούτα Δομοκού-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Δομοκού
Γ.Σ. Άτλας-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Καρπενησίου
Ρεπό: Π.Α.Κ.

9η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Δωρίδα Κλειστό Καρπενησίου
Πρωτέας Λαμίας-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας
ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας
Ρεπό: ΑΠΣ Λαμία

10η αγωνιστική
Μούτα Δομοκού-Π.Α.Κ. Κλειστό Δομοκού
Γ.Σ. Άτλας-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου
ΑΠΣ Λαμία-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας
Ρεπό: Δωρίδα

11η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Καρπενησίου
Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμία ΔΑΚ Λαμίας
Δωρίδα-Μούτα Δομοκού Κλειστό Ιτέας
Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

12η αγωνιστική
ΑΠΣ Λαμία-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας
ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας
Γ.Σ. Άτλας-Δωρίδα Κλειστό Καρπενησίου
Ρεππό: Μούτα Δομοκού

13η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου
Δωρίδα-ΑΠΣ Λαμία Κλειστό Ιτέας
Μούτα Δομοκού-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Δομοκού
Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

14η αγωνιστική
Πρωτέας Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας
ΑΣΕ Μπούκαλη-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας
ΑΠΣ Λαμία-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας
Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας