Τρίτη, 24 Δεκεμβρίου 2019

Οι ημέρες και οι ώρες των πρώτων αγώνων της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ και της 2η φάσης του εφηβικού


Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ οι ημερομηνίες και οι ώρες των πρώτων παιχνιδιών του εφηβικού πρωταθλήματος(2η φάση), στην οποία μετέχει ο Άτλας, αλλά και της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ, που συμμετέχει ο ίδιος σύλλογος και η Π.Α.Κ.
Οι έφηβοι του Άτλαντα θα υποδεχτούν το Σάββατο 4 Ιανουαρίου στην πρεμιέρα τον Λοκρό Αταλάντης. Όσον αφορά τη Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ ο Άτλας ξεκινά με εκτός έδρας απέναντι σοτν ΑΠΣ Λαμία την Κυριακή 12 Ιανουαρίου, ενώ η Πανευρυτανική που έχει ρεπό θα παίξει το Σάββατο 18/1 στην Ιτέα με τη Δωρίδα.

Το πρόγραμμα του εφηβικού πρωταθλήματος(2η φάση/2ος Όμιλος)
1η αγωνιστική
Γ.Σ. Άτλας-Λοκρός Αταλάντης Κλειστό Καρπενησίου 4-1-2020 15:00
Λίμνη Ευβόιας-Σύλλας Αιδηψού Κλειστό Ιστιαίας 4-1-2020 15:00
Άρης Αμφίκλειας-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Αμφίκλειας 4-1-2020 17:00
Ρεπό: Μάκαρος Άμφισσας

2η αγωνιστική
Λοκρός Αταλάντης-Μάκαρος Άμφισσας Κλειστό Αταλάντης 12-1-2020 11:00
Σύλλας Αιδηψού-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 11-1-2020 12:30
Έσπερος Λαμίας-Λίμνη Ευβοίας ΔΑΚ Λαμίας 11-1-2020 12:30
Ρεπό: Άρης Αμφίκλειας

3η αγωνιστική
Μάκαρος Άμφισσας-Σύλλας Αιδηψού Κλειστό Καμπεράκης 19-1-2020 14:00
Γ.Σ. Άτλας-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 18-1-2020 12:00
Λίμνη Ευβοίας-Άρης Αμφίκλειας Κλειστό Ιστιαίας 19-1-2020 11:00
Ρεπό: Λοκρός Αταλάντης

4η αγωνιστική
Έσπερος Λαμίας-Μάκαρος Άμφισσας ΔΑΚ Λαμίας 26-1-2020 11:00
Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Αμφίκλειας 2-2-2020 16:00
Σύλλας Αιδηψού-Λοκρός Αταλάντης Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 1-2-2020 13:00
Ρεπό: Λίμνη Ευβοίας

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ:
1η αγωνιστική
Πρωτέας Λαμίας-Δωρίδα ΔΑΚ Λαμίας 11-1-2019 14:30
ΑΣΕ Μπούκαλη-Μούτα Δομοκού ΔΑΚ Λαμίας 12-1-2019 18:00
ΑΠΣ Λαμία-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 12-1-2019 16:00
Ρεπό: Π.Α.Κ.

2η αγωνιστική
Δωρίδα-Π.Α.Κ. Κλειστό Ιτέας 18-1-2019 15:30
Μούτα Δομοκού-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Δομοκού 18-1-2019 16:30
Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου 19-1-2019 15:00
Ρεπό: ΑΠΣ Λαμία

3η αγωνιστική
Π.Α.Κ.-Μούτα Δομοκού Κλειστό Καρπενησίου 26-1-2019 17:00
Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 25-1-2019 13:00
ΑΣΕ Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμία ΔΑΚ Λαμίας 25-1-2019 11:00
Ρεπό: Δωρίδα

4η αγωνιστική
Γ.Σ. Άτλας-Π.Α.Κ. Κλειστό Καρπενησίου 1-2-2019 17:00
ΑΠΣ Λαμία-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 1-2-2019 15:00
Μούτα Δομοκού-Δωρίδα Κλειστό Δομοκού 1-2-2019 18:30
Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη