Το Σάββατο 21 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε στο νέο Στάδιο Καμαρίτσας, στη Λαμία το 2ο φεστιβάλ στίβου για αγόρια και κορίτσια Δημοτικού και Γυμνασίου. Ο ΑΠΣ Καρπενήσι 2002 της Βάσως Σιούτα συμμετείχε με τρία παιδιά, τα οποία κατέκτησαν ισάριθμα μετάλλια. Συγκεκριμένα ο Γιώργος Αθανασιάδης ήταν 3ος στα 60 μ.(Ε΄-ΣΤ΄Δημοτικού) με 9.88, ο Χαράλαμπος Αθανασιάδης 2ος στο άλμα εις μήκος(Ε΄-ΣΤ΄ Δημοτικού) με 3,57 και η Άρτεμις Τσινογιώργου 3η στο ίδιο αγώνισμα(Ε΄-ΣΤ΄ Δημοτικού) με 3,36.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)