Τετάρτη, 6 Νοεμβρίου 2019

Ο διαιτητής του παιχνιδιού Καρίτσα-Ποταμιά


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της 8ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής, που θα γίνουν την Κυριακή 10 Νοεμβρίου. Την αναμέτρηση της Καρίτσας με την Ποταμιά θα διευθύνει ο Γιώργος Γιαννακός(Μακεδονίας)

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
8η αγωνιστική(10-11-2019, 15:00)
Ηρακλής Λάρισας-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης
Διαιτητής: Δημήτριος Μαργιόλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικόλαος Τεβεκέλης(Μακεδονίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Στέφανος-Βάιος Καλαντζής(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Αναστασίου(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Σταύρος Σαμαράς(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασίλειος Σταμούλης(Μακεδονίας)

Θησέας Αγριάς-Αλμυρός Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Βασίλειος Τσιγαρίδας(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Κωνσταντίνος Κουρδής(Λάρισας)

Ατρόμητος Παλαμά-Σέλλανα Δημοτικό Στάδιο Παλαμά
Διαιτητής: Χρήστος Αγγελούλης(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Καραγιάννης(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Δημήτριος Κοτούμπας(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Καραλιόλιος(Γρεβενών)

Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Γεώργιος Τασιόπουλος(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Πατέτσος(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Θωμάς Ντελέζος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αθανάσιος Παπακώστας(Φθιώτιδας)

Καρίτσα-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Βατανιακού
Διαιτητής: Γεώργιος Γιαννακός(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Ηλίας Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Διαμαντής Αλμπάντης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Γκάγκας(Λάρισας)

Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Αταλάντης
Διαιτητής: Δημήτριος Ψυχούλας(Βοιωτίας)
1ος Βοηθός: Νικόλαος Σοφός(Βοιωτίας)
2ος Βοηθός: Χρήστος Καλαμπούκας(Βοιωτίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασίλειος Ψαλλίδας(Αθηνών)