Τετάρτη, 13 Νοεμβρίου 2019

Ο Λεωνίδας Σταύρου σφυρίζει το παιχνίδι Ποταμιά-Ατρόμητος Παλαμά


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της Γ΄ Εθνικής. Η 9η αγωνιστική του 3ου Ομίλου  θα γίνει το Σάββατο 16 Νοεμβρίου και στη συνάντηση Ποταμιά-Ατρόμητος Παλαμά διαιτητής θα είναι ο Λεωνίδας Σταύρου(Φθιώτιδας). Το παιχνίδι Σέλλανα-Οικονόμος Τσαριτσάνης θα σφυρίξει ο Ευρυτανικής καταγωγής Βαγγέλης Λαθύρης του ίδιου συνδέσμου.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
9η αγωνιστική(16-11-2019, 15:00)
Μετέωρα-Πιερικός Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας
Διαιτητής: Σταύρος Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας(Κοζάνης)
2ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Πραχάλης(Κοζάνης)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Μπλούνας(Φθιώτιδας)

Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Στέργιος Γκουντέλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Παπαλίτσας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Παπαμίχος(Φθιώτιδας)

Σέλλανα-Οικονόμος Τσαριτσάνης Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Ευάγγελος Λαθύρης(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Βασίλειος Πάγουρας(Βοιωτίας)
2ος Βοηθός: Λεωνίδας Δελής(Βοιωτίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Κρητικός(Θεσσαλίας)

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς Δημοτικό Στάδιο Δίου
Διαιτητής: Ματθαίος Βουρνέλης(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Αναστάσιος Φράγιος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Αθανάσιος Μποζατζίδης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνιος Βαλιώτης(Λάρισας)

Ποταμιά-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου
Διαιτητής: Λεωνίδας Σταύρου(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γρηγόριος Πάνου(Αιτωλοακαρνανίας)

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Διγενής Νεοχωρίου Δημοτικό Στάδιο Στεφανοβικείου
Διαιτητής: Γεώργιος Αντωνίου(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Στάικος(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Μιλτιάδης Μπουρονίκος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Στάθης(Καρδίτσας)

Καρίτσα-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Βατανιακού
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φουστάνας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Αργύριος Νταβέλας(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Στυλιανός Κωνσταντινίδης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνιος Ζήλος(Λάρισας)