Πέντε ποδοσφαιριστές πρόσθεσε στο δυναμικό του ο ΠΑΟΚ εν όψει της συμμετοχής του στο πρωτάθλημα και στο κύπελλο της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Συγκεκριμένα η ομάδα του Γιώργου Χρυσαφόπουλου απέκτησε από τα Άγραφα τους: Βαγγέλη Ζανιά(22χρονος μεσοαμυντικός), Γιάννη Τσάκνη(42χρονος πλάγιος μπακ), Δημήτρη Κωσταρέλο(21χρονος αμυντικός), Λάμπρο Κατσαρό(23χρονος αμυντικός) και τον 21χρονο μέσο Στέφανο Καλτσούνη από την Ένωση Απολλωνίου/Ιστιαίας της Εύβοιας. Να αναφερθεί πως οι: Ζανιάς, Τσάκνης και Κατσαρός επιστρέφουν μετά από 1,5 χρόνο στον «δικέφαλο».
![](https://1.bp.blogspot.com/-0pBSgGYKnUU/XZtlzon0afI/AAAAAAAEyVw/MEaTobPg8oQaTPKsvAhRJipS3QsAhdNbQCLcBGAsYHQ/s200/tsaknis1.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)