Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2019

Ο Καρδιτσιώτης Μαργιόλας ρέφερι στον Αλμυρό


Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τις διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της Γ΄ Εθνικής. Την Κυριακή 20 Οκτωβρίου θα γίνει για τον 3ο Όμιλο το ματς Αλμυρός-Ποταμιά, το οποίο θα διευθύνει ο διαιτητής Δημήτρης Μαργιόλας από την Καρδίτσα.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
5η αγωνιστική(20-10-2019, 16:00)
Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπούμπας(Ηπείρου)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Μάντζιος(Ηπείρου)
2ος Βοηθός: Σωτήριος Πάνου(Ηπείρου)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικόλαος Κεραμιδάς(Λάρισας)

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Ιωάννης Ντελέζος(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Γρηγόριος Δεδικούσης(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Μιλτιάδης Μπουρονίκος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Στυλιανός Καραγιάννης(Φθιώτιδας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Σταύρος Τσιμεντερίδης(Κοζάνης)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας(Κοζάνης)
2ος Βοηθός: Μιχαήλ Μανασής(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Περίανδρος Πετρόπουλος(Μακεδονίας)

Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Αλκαζάρ
Διαιτητής: Γεώργιος Ασλανίδης(Πιερίας)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Βρούζος(Πιερίας)
2ος Βοηθός: Θωμάς Καλορογιάννης(Πιερίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Μπάρας(Μακεδονίας)

Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Αθανάσιος Μπούτσικος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Κορώνας(Πειραιά)
2ος Βοηθός: Αθανάσιος Μποζατζίδης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Καραλιόλιος(Γρεβενών)

Αλμυρός-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Δημήτριος Μαργιόλας(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Τζιόλας(Λάρισας)

Σέλλανα-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου
Διαιτητής: Αδάμος Κουκούλης(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Αχιλλέας Νίκζας(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Βασίλειος Μάνος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Δημήτριος Κρητικός(Θεσσαλίας)

Ο γώνας Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη θα διεξαχθεί το Σάββατο 19/10