Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε για 2ο παιχνίδι στον 5ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής η διαιτητική 3αδα των: Δημήτρη Κουρλού(Διαιτητής) και τον Σπύρου Μπύρου και Θοδωρή Κατσαρού(Βοηθοί διαιτητές) της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Οι τρεις τους διεύθυναν τη συνάντηση Ναυπακτιακός Αστέρας-Ανατολή Ιωαννίνων στο Δημοτικό Στάδιο Αντιρρίου την Κυριακή 20/10. Οι φιλοξενούμενοι που δεν είχαν βαθμολογική συγκομιδή έως το ματς επικράτησαν με το εντυπωσιακό 0-4. Αντίθετα οι Αιτωλοακαρνάνες έμειναν στους 7 βαθμούς. Μάλιστα ο κ. Κουρλός υπέδειξε εύστοχα πέναλτι υπέρ των φιλοξενούμενων.
Διαβάστε εδώ ρεπορτάζ: https://www.sport24epirus.gr/proto-quot-diplo-quot-me-thriamvo-i-anatoli-quot-skorpise-quot-me-tessara-ton-naypaktiako-astera-to-trito-imichrono/
Και δείτε εδώ τα στιγμιότυπα: https://super-fm.gr/51612/gkol-kai-faseis-apo-ton-agona-naypaktiakos-asteras-anatoli-0-4/
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)