![](https://1.bp.blogspot.com/-UeP0VB3LyXA/XZ2_0lmrWlI/AAAAAAAEyik/ehVjkYlhu88vYxlcKEDh24WXwx8yzrWIwCLcBGAsYHQ/s200/36910-barbosa1.jpg)
Δυο πρώην ποδοσφαιριστές του ΑΠΟΚ σκόραραν το προηγούμενο Σαββατοκύριακο με έξοχο τρόπο. Ο Θωμάς Μαντζιούρας, ποδοσφαιριστής των Ευρυτάνων την περίοδο 2007-2008 στη Δ΄ Εθνική του ΠΑΟΚ Μάνδρας σκόραρε με εξαιρετικό σουτ στο νικηφόρο 3-0 επί του Ηρακλή Ελευσίνας. Ο Ροντρίγκο Μπαρμπόσα, που έπαιξε στον ΑΠΟΚ τη σαιζόν 2017-2018 στη Γ΄ Εθνική πέτυχε τέρμα με τριγωνικό συνδυασμό και «τσίμπημα» της μπάλας στο νικηφόρο 5-1 του Ολυμπιακού Λεωνιδείου επί του Μαντινειακού για την Α΄ΕΠΣ Αρκαδίας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)