![](https://1.bp.blogspot.com/-mZkZV3fJw3g/XWUr08OmR8I/AAAAAAAEv2A/kwu1pp6JmioH6Jvj7qxyp6cAPL1nqmnJACLcBGAs/s200/rammos.png)
Ο πρώην ποδοσφαιριστής του Απεραντιακού και του Αιόλου Χρήστος Ράμμος θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στη Γ΄ Εθνική, καθώς μεταγράφηκε στον Απόλλωνα Ευπαλίου. Μάλιστα ο 25χρονος έκανε ντεμπούτο στο εντός έδρας 3-0 του κυπέλλου Ελλάδος επί του Ομήρο Νεοχωρίου, περνώντας ως αλλαγή στο 58΄. Ο Ράμμος έχει αγωνιστεί επίσης στον ΑΠΟ Κούμαρος, στον Δωρικό Μαλαμάτων, στην Ένωση Γλυφάδας(ΕΠΣ Φωκίδας), στον Ιωάννη Παπάφη(ΕΠΣ Μακεδονίας) και στον Ακρίτα Νέας Βύσσας(ΕΠΣ Έβρου).
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)