Η αγωνιστική σαιζόν εκκινεί από τον Αύγουστο για τους τρεις αξιολογημένους Ευρυτάνες. Συγκεκριμένα ο ρέφερι Δημήτρης Κουρλός και οι βοηθοί διαιτητές Σπύρος Μπύρος και Θοδωρής Κατσαρός ορίστηκαν στο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής της Κ19 της Super League μεταξύ ΠΑΣ Λαμία και Παναθηναϊκού. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 25 Αυγούστου στο Δημοτικό Στάδιο Λιανοκλαδίου, αρχίζοντας στις 17:05. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Χρήστος Καλιακούδας(Φθιώτιδας).
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)