Με δυο παιδιά συμμετείχε την Κυριακή 30 Ιουνίου στους Πανελλήνιους Αγώνες κολύμβησης προαγωνιστικών κατηγοριών(9-12 ετών και έγινε στο Περιστέρι και το Χαϊδάρι) ο ΑΟΛ Εύρυτος. Ο Άγγελος Κωστής(Αγόρια 11 ετών) ήταν 17ος στα 50 μ. ύπτιο(39:12) και 22ος στα 100 μ. ύπτιο(01:28:67), ενώ η Αρετή Φραγκαλιού(Κορίτσια 9 ετών) με εντυπωσιακή παρουσία ήταν 5η μεταξύ 72 αθλητριών, πλησιάζοντας σε ένα μετάλλιο με χρόνο 43:01.
Η τελετή λήξης
Παράλληλα την Τετάρτη 3 Ιουνίου ο σύλλογος πραγματοποίησε στην πισίνα του Kasmir το καθιερωμένο αποχαιρετιστήριο πάρτι, παρουσία αθλητών, προπονητών, διοίκησης, φίλων και γονέων του ΑΟΛ.
Πηγή& φωτογραφίες: «Ευρυτανικά Νέα».
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)