Στις αρχές Αυγούστου θα βρεθεί στο Καρπενήσι για προετοιμασία ο Α.Ο. Τρίκαλα. Στο ρόστερ του συμπεριλαμβάνονται δυο Ευρυτάνες, ο ένας εξ αυτών είναι ο 25χρονος μεσοεπιθετικός Ανδρέας Τσίπρας, που κατάγεται από τη Βούλπη Ευρυτανίας και επέστρεψε στην ομάδα. Ο δεύτερος είναι ο 19χρονος Ορέστης Γρηγορόπουλος, που αποκτήθηκε από τον ΑΟΧ/Κισσαμικός, με τον οποίο προπονήθηκε και πάλι στην Ευρυτανική πρωτεύουσα. Κατάγεται από τη Σκοπιά Ευρυτανίας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)