Παρασκευή, 14 Ιουνίου 2019

Το πρόγραμμα του τουρνουά Evrytania Cup


Στη σελίδα της Sport Team έχει αναρτηθεί το πρόγραμμα του τουρνουά Evrytania Cup, το οποίο διοργανώνει η εν λόγω εταιρεία του Κώστα Αλάσσα, μαζί με την ΕΠΣ Ευρυτανίας. Το τουρνουά εκκινεί το απόγευμα του Σαββάτου 15 Ιουνίου, ολοκληρώνεται τη Δευτέρα 17 Ιουνίου το πρωί και πραγματοποιείται σε τέσσερις διαφορετικές ηλικιακές κατηγορίες(Κ10, Κ12, Κ14, Κ16).

Το πρόγραμμα ανά κατηγορία είναι το ακόλουθο:
Κ10
ΑΕΚ Roots-Άγιοι Ανάργυροι 15-6-2019 16:00 Γήπεδο 4
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Αναγέννηση Πετρούπολης 15-6-2019 17:15 Γήπεδο 4
Ομάδα 1-Ιπποκράτης 15-6-2019 (Αναμένεται)
ΠΑΟΚ Καρπενησίου-Ομάδα 1 15-6-2019 (Αναμένεται)
Άγιοι Ανάργυροι-ΠΑΟΚ Καρπενησίου 16-6-2019 12:15 Γήπεδο 4
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ομάδα 1 16-6-2019 13:15 Γήπεδο 4
ΑΕΚ Roots-Ομάδα 1 16-6-2019 13:15 Γήπεδο 4
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Ιπποκράτης 16-6-2019 14:15 Γήπεδο 4
Ομάδα 1-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 16-6-2019 (Αναμένεται)
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ιπποκράτης 16-6-2019 (Αναμένεται)
ΠΑΟΚ Καρπενησίου-ΑΕΚ Roots 16-6-2019 (Αναμένεται)
Άγιοι Ανάργυροι-Ομάδα 1 16-6-2019 (Αναμένεται)

Κ12
Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης-Ομάδα 1 15-6-2019 15:45 Γήπεδο 3
Ιπποκράτης 2-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 15-6-2019 15:45 Γήπεδο 3
Άγιοι Ανάργυροι-ΑΕΚ Roots 15-6-2019 17:30 Γήπεδο 3
Πατήσια 24-Ομάδα 1 15-6-2019 17:30 Γήπεδο 3
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ομάδα 1 15-6-2019 17:30 Γήπεδο 3
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Α.Ο. Λυκόβρυσης 15-6-2019 18:30 Γήπεδο 3
Αναγέννηση Μοσχάτου-Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 15-6-2019 19:30 Γήπεδο 3
Ιπποκράτης-Ομάδα 1 15-6-2019 (Αναμένεται)
Ομάδα 1-Ελπίδα Αγίων Αναργύρων  16-6-2019 10:00 Γήπεδο 3
Ομάδα 1-Άγιοι Ανάργυροι 16-6-2019 10:00 Γήπεδο 3
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Πατήσια 24 16-6-2019 11:15 Γήπεδο 3
Α.Ο. Λυκόβρυσης-Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης 16-6-2019 12:15 Γήπεδο 3
Ομάδα 1-Αναγέννηση Μοσχάτου 16-6-2019 12:15 Γήπεδο 3
Ομάδα 1-Ιπποκράτης 2 16-6-2019 12:15 Γήπεδο 3
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 16-6-2019 13:15 Γήπεδο 3
ΑΕΚ Roots-Ιπποκράτης 16-6-2019 14:15 Γήπεδο 3
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης  16-6-2019 (Αναμένεται)
Ομάδα 1-Α.Ο. Λυκόβρυσης  16-6-2019 (Αναμένεται)
Ιπποκράτης-Άγιοι Ανάργυροι  16-6-2019 (Αναμένεται)
ΑΕΚ Roots-Ομάδα 1  16-6-2019 (Αναμένεται)
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ιπποκράτης 2  16-6-2019 (Αναμένεται)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Ομάδα 1  16-6-2019 (Αναμένεται)
Αναγέννηση Μοσχάτου-Πατήσια 24 16-6-2019 (Αναμένεται)
Ομάδα 1-Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 16-6-2019 (Αναμένεται)

Κ14
Ομάδα 1- ΑΕΚ Roots 15-6-2019 17:00 Γήπεδο 2
Ομάδα 1-Ήφαιστος Περιστερίου 15-6-2019 17:00 Γήπεδο 2
Α.Ο. Λυκόβρυσης-Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης 15-6-2019 17:00 Γήπεδο 1
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-ΑΕΚ Roots 2  15-6-2019 18:15 Γήπεδο 1
Άγιοι Ανάργυροι-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων 2 15-6-2019 18:15 Γήπεδο 2
Α.Ο.Η. Χαραυγιακός-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων 15-6-2019 19:30 Γήπεδο 2
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Αναγέννηση Πετρούπολης 15-6-2019 20:45 Γήπεδο 2
Ιπποκράτης-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 15-6-2019 (Αναμένεται)
ΑΕΚ Roots-A.Ο.Η. Χαραυγιακός 16-6-2019 08:45 Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου
Ήφαιστος Περιστερίου-Α.Ο. Λυκόβρυσης 16-6-2019 10:00 Γήπεδο 1
ΑΕΚ Roots 2-Άγιοι Ανάργυροι 16-6-2019 10:00 Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 16-6-2019 11:15 Γήπεδο 2
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων 2-Θρίαμβος Χαϊδαρίου 16-6-2019 12:30 Γήπεδο 1
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Ομάδα 1 16-6-2019 13:45 Γήπεδο 1
Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης-Ομάδα 1 16-6-6-2019 13:45 Γήπεδο 1
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ιπποκράτης 16-6-2019 13:45 Γήπεδο 2
Α.Ο.Η. Χαραυγιακός-Ομάδα 1  16-6-2019 (Αναμένεται)
ΑΕΚ Roots-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων  16-6-2019 (Αναμένεται)
Ομάδα 1-Α.Ο. Λυκόβρυσης 16-6-2019 (Αναμένεται)
Σχολή Ολυμπιακού Ηλιούπολης-Ήφαιστος Περιστερίου 16-6-2019 (Αναμένεται)
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Άγιοι Ανάργυροι 16-6-2019 (Αναμένεται)
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων 2-ΑΕΚ Roots 16-6-2019 (Αναμένεται)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Ιπποκράτης 16-6-2019 (Αναμένεται)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Αναγέννηση Πετρούπολης 16-6-2019 (Αναμένεται)

Κ16
Α.Ο. Λυκόβρυσης-Αναγέννηση Πετρούπολης 15-6-2019 15:45 Γήπεδο 1
Ήφαιστος Περιστερίου-Αστέρας Ζωγράφου 15-6-2019 15:45 Γήπεδο 2
Άγιοι Ανάργυροι-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 15-6-2019 19:30 Γήπεδο 1
Αναγέννηση Μοσχάτου-Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 15-6-2019 20:45 Γήπεδο 1
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002-Α.Ο. Λυκόβρυσης 16-6-2019 08:45 Γήπεδο 1
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Ήφαιστος Περιστερίου 16-6-2019 10:00 Γήπεδο 2
Αστέρας Ζωγράφου-Αναγέννηση Μοσχάτου 16-6-2019 11:15 Γήπεδο 1
Αναγέννηση Πετρούπολης-Άγιοι Ανάργυροι 16-6-2019 12:30 Γήπεδο 2
Άγιοι Ανάργυροι-Α.Ο. Λυκόβρυσης 16-6-2019 (Αναμένεται)
Αναγέννηση Πετρούπολης-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 16-6-2019 (Αναμένεται)
Ήφαιστος Περιστερίου-Αναγέννηση Μοσχάτου 16-6-2019 (Αναμένεται)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων-Αστέρας Ζωγράφου 16-6-2019 (Αναμένεται)