Παρέα B.C., Κλαρωτός, Eighties και Πρωτέας προκρίθηκαν στο Final 4 του 8ου τουρνουά μπάσκετ Δήμου Καρπενησίου. Τα ημιτελικά θα γίνουν την Τετάρτη 13 Ιουνίου στο κλειστό του Καρπενησίου. Προέκυψαν τα ζευγάρια Παρέα B.C-Πρωτέας(18:00) και Κλαρωτός-Eighties(20:00). Στα αξιοσημείωτα πως προκρίθηκαν οι τρίτοι των δυο ομίλων και αποκλείστηκαν οι δεύτεροι.
Το πρόγραμμα των «4» είναι το ακόλουθο:
Παρέα B.C.-Πρωτέας Τετάρτη 13 Ιουνίου 18:00
Κλαρωτός-Eighties Τετάρτη 13 Ιουνίου 20:00
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)