Στη Θεσσαλονίκη διεξήχθη ο τέταρτος αγώνας της διαδρομής των Street Relays. Στη σκυταλοδρομία 4Χ2500 μέτρα συμμετείχαν 48 «τετράδες», εκ των οποίων σε δυο συμμετείχαν παιδιά από την πόλη μας.
Ο Γιώργος Μπάρκας(Μαζί με τις: Αφροδίτη Τσελεκίδου, Γιώργου Κουσίδη και Πωλίνα Παπαδοπούλου του ΙΕΚ Άλφα-Barista) και η Βίκυ Καρυώτη(Μαζί με τις: Αρετή Σοφολόγη, Μαρία Κελπάνη και Ευθυμία Πούλιου του ΙΕΚ Άλφα-Glam Team) από το Καρπενήσι ήταν 31οι με 00:55:34 και 45οι αντίστοιχα με 01:09:53.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)