Η ομάδα του ΝΠΣ Βόλος επικράτησε εκτός έδρας με 1-0 του Απόλλωνα Παραλιμνίου και μαζί με τον Ηρακλή πανηγυρίζει την άνοδο στη Football League. Σκόρερ ήταν ο Ραφαήλ Μελισσόπουλος. Για την ομάδα του Χουάν Φεράντο έπαιξαν οι: Μπουργάνης, Ντεντάκης, Πέντα, Μελισσόπουλος(80΄ Πιαστόπουλος), Δημόπουλος, Γκαλίτσιος, Μάντζης(90΄+ Ζέρης), Καμπαγιέρο, Ηλιόπουλος(90΄ Ντόσης), Πίτου Γκαρσία, Ουνγιαλίδης
Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής των Play Off:
1ος όμιλος
Ηρακλής - Τηλυκράτης 2-1
Απόλλων Παραλιμνίου - ΝΠΣ Βόλος 0-1
2ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας - Ηρόδοτος (Διεκόπη)
Εθνικός - Αήττητος Σπάτων 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου - ΝΠΣ Βόλος 0-1
2ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας - Ηρόδοτος (Διεκόπη)
Εθνικός - Αήττητος Σπάτων 0-0
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)