Προβάδισμα Λάμπρου Κατσαρού στον πίνακα των σκόρερ
Ο πρώτος γύρος της Β΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας ολοκληρώθηκε. Στον πίνακα των σκόρερ ο Λάμπρος Κατσαρός των πρώτων Αγράφων προηγείται με 4 γκολ. Ακολουθεί με τρία ο Πάνος Αρβανίτης του Απεραντιακού, ενώ δυο έχουν οι: Βαγγέλης Ζανιάς, Δημήτρης Σερπάνος(Άγραφα), Θύμιος Καρδαμπίκης και Γιάννης Κονδύλης(Απεραντιακός). Από εκεί και πέρα αρκετοί ποδοσφαιριστές έχουν από ένα τέρμα.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)