Μια αγωνιστική πριν το φινάλε της Β΄ΕΠΣ Φθιώτιδας ο Κεραυνός Αγίου Γεωργίου έπαιξε εκτός έδρας με τα δεύτερα Καλύβια, μένοντας στο 1-1. Για τους «Άγιους» ο Σωκράτης Κωστόπουλος βρήκε δίχτυα. Για τα Καλύβια έπαιξε σε όλο το ματς ο Καρπενησιώτης στόπερ Κώστας Γενιτσαρόπουλος. Ο Άγιος Γεώργιος αγωνίστηκε με τους: Σαΐνη, Αρβανίτη, Κωστόπουλο, Νικολόπουλο, Λυτάκη, Σφήκα, Τζαβαλή, Δημητρόπουλο, Κουτρομάνο, Νερατάκη και Καλούσο. Ο Κεραυνός έφτασε τους 34 πόντους.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)