Κολοκώτσιος και Ελ Ταχάν στη φιέστα της Αναγέννησης
![](https://3.bp.blogspot.com/-8Ss8fMHkJ3Y/WtSN9-8JtyI/AAAAAAAEOGM/Frp6L1KhF7YFWDb0JJ8T6QCSZe8gFcMywCLcBGAs/s320/kentrikees%2B%25281%2529.jpg)
Η Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας του Δημήτρη Πιτσίκα κατέκτησε την πρώτη θέση στον 3ο Όμιλο της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας και ανέβηκε πανηγυρικά στην παραπάνω κατηγορία. Βοηθοί της τελευταίας συνάντησης(2-0 επί της Αναγέννησης Γιαννιτσούς χάρης σε δυο γκολ του Βασίλη Αντωνίου) στο γήπεδο Σπερχειάδας ήταν οι: Μίλτος Ελ Ταχάν και Λάμπρος Κολοκώτσιος(Ευρυτανίας), πλαισιώνοντας τη ρέφερι Δήμητρα Φραντζή(Φθιώτιδας). Μετά τη λήξη του αγώνα ακολούθησε η απονομή στους πρωταθλητές.
Φωτογραφίες: speaker.gr
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)