Με πολύ καλή εμφάνιση συνδύασε την παρουσία του με τη μικτή της ΕΣΚΑΣΕ ο Δημήτρης Σεριανάι του Άτλαντα. Η ομάδα της ΕΣΚΑΣΕ μάλιστα επιβλήθηκε σε φιλικό ματς στη Νεμέα της Κορίνθου με 57-75 της αντίστοιχης της ΕΣΚΑΚ. Ο νεαρός αθλητής είχε 8 πόντους στο ενεργητικό του. Το παιχνίδι έγινε την Τετάρτη 11 Απριλίου.
Πέμπτη 12 Απριλίου 2018
Άριστες εντυπώσεις του Σεριανάι στη Νεμέα
Με πολύ καλή εμφάνιση συνδύασε την παρουσία του με τη μικτή της ΕΣΚΑΣΕ ο Δημήτρης Σεριανάι του Άτλαντα. Η ομάδα της ΕΣΚΑΣΕ μάλιστα επιβλήθηκε σε φιλικό ματς στη Νεμέα της Κορίνθου με 57-75 της αντίστοιχης της ΕΣΚΑΚ. Ο νεαρός αθλητής είχε 8 πόντους στο ενεργητικό του. Το παιχνίδι έγινε την Τετάρτη 11 Απριλίου.