Με μόλις 15 ποδοσφαιριστές ταξιδεύει στο Καρπενήσι για το αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι με τον ΑΠΟΚ ο πρωταθλητής του 4ου Ομίλου ΝΠΣ Βόλος. Συγκεκριμένα ο Χουάν Φεράντο διάλεξε τους: Μπουργάνη, Κραβαρίτη, Ζέρη, Μελισσόπουλο, Διμηνά, Παπαδόπουλο, Δεμηρτζόγλου, Τζελίδη, Μαλακασιώτη, Ντόση, Κολλά, Καλαμίδα, Μηλιώτη, Σαλαμούρα και Ουνγιαλίδη. Δεν θα έρθουν οι τιμωρημένοι: Καμπαγιέρο, Δημόπουλος και Πιαστόπουλος, καθώς και οι: Μάντζης, Ηλιόπουλος, Ντεντάκης, Πίτου Γκαρσία, Γκαλίτσιος, Πέντα και Μούτσα.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)