Κυπελλούχος Λάρισας αναδείχτηκε ο Οικονόμος Τσαριτσάνης, επικρατώντας στον τελικό(Τρίτη 27/3, Στάδιο Αλκαζάρ με 1-0 του Αχιλλέα Φαρσάλων. Το νικητήριο γκολ σημείωσε ο Βασίλης Καραλούλης στο 64΄. Διαιτητής του παιχνιδιού ήταν ο κ. Βλιώρας(Λάρισας).
Η κλήρωση του κυπέλλου πραγματοποιείται την Τετάρτη 28 Μαρτίου και ώρα 11, ενώ η διοργάνωση ξεκινά την Τετάρτη 11 Απριλίου. Στον 4o Όμιλο συμμετέχουν οι: Καλαπόδι(ΕΠΣ Φθιώτιδας), Οικονόμος Τσαριτσάνης(ΕΠΣ Λάρισας), Σέλλανα(ΕΠΣ Καρδίτσας), Νίκη Βόλου(ΕΠΣ Θεσσαλίας), Διγενής Νεοχωρίου(ΕΠΣ Τρικάλων), Αστέρας Ιτέας(ΕΠΣ Φωκίδας) και ΑΠΟΚ Βελούχι(ΕΠΣ Ευρυτανίας)
Συνθέσεις Ομάδων
Οικονόμος (Κώστας Κατσάρας): Νούσιας, Νάνος, Πούτας, Κολιός, Κουμπούρας, Μιφτάρι(91΄ Λεβέντης), Χάμος Σ., Καραλούλης(89΄ Σαπάκος), Ζηρδέλης, Τόλιος(70΄ Δραχαλίβας), Παπαγεωργίου(57΄ Ντούφας)
Αχιλλέας (Τάκης Παραφέστας): Χάμος Κ., Μάρκου, Κουρούμαλος, Κούλπας, Οικονόμου, Νεμπεγλέρας, Μίχος(57΄ Αναγνώστης), Τλούπας(70΄ Κομισόπουλος), Αραπίτσας, Καραγκούνης(79΄ Κατσανάκης), Βούλγαρης
Φωτογραφίες: athleticlarissa.gr
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)