Ο Κεραυνός Αγίου Γεωργίου αναδείχτηκε ισόπαλος εκτός έδρας 1-1 με τον Ατσαλένιο Πετρωτού. Για την ομάδα του Αντρέα Προβόπουλου ο Κουτρομάνος ισοφάρισε στο 89΄ το γκολ του Χριστόπουλου στο 9ο λεπτό. Έπαιαξαν οι: Σαΐνης, Αρβανίτης, Κωστόπουλος, Τσιγκρέλης, Λυτάκης, Σφήκας, Δημητρόπουλος, Νικολόπουλος, Νευρατάκης, Κουτρομάνος και Χαλκίδης(60΄ Δεληστάθης). Ο Κεραυνός βρίσκεται στην 3η θέση του 3ου Ομίλου της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας με 24 βαθμούς.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)