Στη συνάντηση Κ17 Λαμία-Κέρκυρα ορίστηκε ο Γιάννης Καλύβας από την Ευρυτανία ως παρατηρητής διαιτησίας. Το παιχνίδι θα γίνει το Σάββατο 24 Μαρτίου και ώρα 12 στο αθλητικό κέντρο της ΕΠΣ Φθιώτιδας στο Φραντζή. Σφυρίζει ο Νίκος Παπακωνσταντίνου με βοηθούς τους: Σεραφείμ Γάκο και Γεώργιο Λιτοσελίτη από τη Φθιώτιδα. Πρόκειται για τη διαιτητική 3αδα που διεύθυνε το παιχνίδι του Βελουχίου με τη Νίκη Βόλου.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)