![](https://3.bp.blogspot.com/-P9b2XBwF6_w/Wf9K53rvVKI/AAAAAAAEEyY/Y8hUeukq67I8BMC9riCjach8zOG2VqB3QCLcBGAs/s200/download%2B%25281%2529.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-P2jq94XTkI0/Wf9K511kzjI/AAAAAAAEEyU/qsiunmIawD86oo30v8gBxsCg2_e2JbeCACLcBGAs/s200/download.jpg)
Στο φινάλε της μεταγραφικής περιόδου η Μυρίκη πρόσθεσε δυο ποδοσφαιριστές από την Ποταμιά ως αντάλλαγμα για την παραχώρηση του Χρήστου Κατσαρή. Συγκεκριμένα με τα χρώματα της θα αγωνίζονται ο 37χρονος Νίκος Κωστής και ο 30χρονος Νίκος Κορέντζελος. Ο πρώτος συμμετείχε και σε παιχνίδι κυπέλλου φέτος με τους Μεγαλοχωρίτες, ενώ ο δεύτερος είχε σύντομο πέρασμα στην ομάδα, καθώς πριν λίγο καιρό είχε αποκτηθεί από τα Άγραφα Αμφότεροι έχουν παραστάσεις από την πρώην Δ΄ Εθνική.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)